16.10.2016



Klasa: Młodzieży
Sędzia: Helen Tonkson
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie












09.10.2016



Klasa: Młodzieży
Sędzia:Roman Żuk (Polska)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Zwycięzca Płci Przeciwnej












24.09.2016



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)
Lokata: 1/3 CWC
res.CACIB











20.08.2016



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Prof. Dr Peter Friedrich (Niemcy)
Lokata: 1/5 Anw.Dt.Ch VDH (CAC)
res.CACIB










18.06.2016



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Dorota Witkowska (Polska)
Lokata: 1/3 CWC
res.CACIB









23.04.2016



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Ramune Kazlauskaite (Litwa)
Lokata: 1/10 CWC
CACIB
Zwycięzca Rasy








28.02.2016



Klasa: Championów
Sędzia: Miroslav Vaclavik (Czechy)
Lokata: 1/4 CWC
Champion of Champion's
Zwycięzca Rasy








07-08.11.2015



08.11.2015



Klasa: Młodzieży
Sędzia: Otakar Vondrous (Czechy)
Lokata: 1/5 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Młodzieżowy Zwycięzca Polski


07.11.2015


Klasa: Młodzieży
Sędzia: Dorota Witkowska (Polska)
Lokata: 1/4 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Młodzieżowy Champion Polski








18.10.2015



Klasa: Młodzieży
Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)
Lokata: 1/3 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Zwycięzca Rasy




Klasa: Pośrednia
Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)
Lokata: CWC
Najlepszy Dorosły Pies w Rasie
BOS

Serdeczne gratulacje dla właścicieli!






11.10.2015



Klasa: Młodzieży
Sędzia: Agata Korpetta (Polska)
Lokata: 1/3 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie







26.07.2015



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (Polska)
Lokata: CWC
res. CACIB







19.07.2015



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Agata Korpetta (Polska)
Lokata: CWC







28.06.2015



Klasa: Otwarta
Sędzia: Małgorzata Zakrzewska (Polska)
Lokata: CWC
Najlepszy Dorosły Samiec
Zwycięzca Rasy
Najlepszy Terrier Typu Bull I







16.05.2015



Klasa: Młodzieży
Sędzia: Ross Delmar (Irlandia)
Lokata: Zwycięstwo Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie







03.05.2015



Klasa: Młodzieży
Sędzia: Vitaliy Belskyj (UA)
Lokata: Zwycięstwo Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie







19.04.2015



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Zofia Konderla (Polska)
Lokata: CWC
Champion Polski







11.01.2015




Klasa: Pośrednia
Sędzia: Aleksandra Jaworska (Polska)
Lokata: 1/2  CWC
Najlepszy Pies w Rasie
Zwycięzca Rasy







18-19.10.2014



18.10.2014



Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Małgorzata Jurek-Ereńska (Polska)
Lokata: 1/2 Najlepsze Szczenię w Rasie



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Małgorzata Jurek-Ereńska (Polska)
Lokata: 1 CWC


19.10.2014


Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Rade Dakic (Serbia)
Lokata: 1/2 Najlepsze Szczenię w Rasie







12.10.2014



Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (Polska)
Lokata: 1/2



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (Polska)
Lokata: 1/2 CWC
Zwycięzca
Zwycięzca Rasy







27.09.2014



Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Manuel Torres (Hiszpania)
Lokata: 1/2  







23.08.2014




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Sergey Slukin (Ukraina)
Lokata: 1/4  Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie







13.04.2014




Klasa: Pośrednia
Sędzia: Jarosław Grunt (Polska)
Lokata: CWC
Champion Polski







12.01.2014




Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Mariusz Pawlicki (Polska)
Lokata: Najlepsze Szczenię w Rasie

Serdeczne gratulacje dla właścicieli!






30.11.2013




Klasa: Otwarta
Sędzia: Sean Delmar (Irlandia)
Lokata: CWC
Zwycięzca
Zwycięzca Rasy
BOG lok. II
Champion Polski

Serdeczne gratulacje dla właścicieli!



Klasa: Baby
Sędzia: Sean Delmar (Irlandia)
Lokata: 1 Najlepsze Baby w Rasie

Serdeczne gratulacje dla właścicieli!






26-27.10.2013




27.10.2013


Klasa: Młodzieży
Sędzia: Cathy Delmar (Irlandia)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2013
Zwycięzca Rasy



26.10.2013


Klasa: Młodzieży
Sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (Polska)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży



Klasa: Otwarta
Sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (Polska)
Lokata: 1








20.10.2013




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Jan Gajewski (Polska)
Lokata: Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie




Klasa: Otwarta
Sędzia: Jan Gajewski (Polska)
Lokata: CWC
Zwycięzca
Zwycięzca Rasy
Champion Polski








13.10.2013




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Aneta Sobkowska-Dopierała (Polska)
Lokata: Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie








06.10.2013




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Ewa Pyrchała (Polska)
Lokata: Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Zwycięzca Rasy
Sędzia: Andrzej Kaźmierski (Polska)
BIS Junior lok. III
Sędzia: Maria Zasada (Polska)
BOG lok. I
Młodzieżowy Champion Polski



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Ewa Pyrchała (Polska)
Lokata: CWC







28.09.2013




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Dorota Winiarska (Polska)
Lokata: Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Zwycięzca Rasy
Sędzia: Philomena Leonard (Finlandia)
BOG lok. III



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Dorota Winiarska (Polska)
Lokata: CWC, RES.CACIB







15.09.2013




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Andrzej Szutkiewicz (Polska)
Lokata:

Serdeczne gratulacje dla właścicieli!!






28.07.2013




Klasa: Pośrednia
Sędzia: Lucyna Juźwa (Polska)
Lokata: CWC
Zwycięzca
Zwycięzca Rasy

Serdeczne gratulacje dla właścicieli!



Klasa: Otwarta
Sędzia: Lucyna Juźwa (Polska)
Lokata: 1 CWC
Zwycięzca


Serdeczne gratulacje dla właścicieli!






09.06.2013




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (Polska)
Lokata: Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie






01.06.2013



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Janusz Opara (Polska)
Lokata: CWC, RES.CACIB

Serdeczne gratulacje dla właścicieli!






26.05.2013



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Barbara Brandys (Polska)
Lokata: CWC
Zwycięzca

Serdeczne gratulacje dla właścicieli!



Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Barbara Brandys (Polska)
Lokata: 1 Najlepsze Szczenię w Rasie



Klasa: Pośrednia
Sędzia: Barbara Brandys (Polska)
Lokata: CWC
Zwycięzca







16.05.2013




Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Harri Lehkonen (Finlandia)
Ocena: Wybitnie Obiecująca








04.05.2013




Klasa: Pośrednia
Sędzia: Ramune Kazlauskaite (Litwa)
Lokata: CWC, RES.CACIB
Reproduktor

Serdeczne gratulacje dla właścicieli!



Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Ramune Kazlauskaite (Litwa)
Lokata: 1 Najlepsze Szczenię w Rasie







07.04.2013




Klasa: Pośrednia
Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)
Lokata: CWC



Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)
Lokata: 1 Najlepsze Szczenię w Rasie







15.03.2013




Klasa: Pośrednia
Sędzia: Antonio Rojo Fajardo (Hiszpania)
Lokata: CWC, RES.CACIB







03.03.2013




Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Leos Jancik (Czechy)
Lokata: 1 Najlepsze Szczenię w Rasie







01.12.2012



Klasa: Otwarta
Sędzia: Janusz Opara (Polska)
Lokata: 1 CWC
Champion Polski








20-21.10.2012

 

21.10.2012


Klasa: Młodzieży
Sędzia: Małgorzata Jurek-Ereńska (Polska)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2012


Serdeczne gratulacje dla właścicieli!


20.10.2012


Klasa: Młodzieży
Sędzia: Horst Kliebenstein (Niemcy)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Zwycięzca Rasy



Serdeczne gratulacje dla właścicieli!




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Horst Kliebenstein (Niemcy)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Młodzieżowy Champion Polski








29.09.2012




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Piet Roosenboom (Belgia)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie

Sędzia: Robert Blumel (Austria)
BIS Junior lok. I



Serdeczne gratulacje dla właścicieli!







23.09.2012




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Agnieszka Nowak-Patyniak (Polska)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Młodzieżowy Champion Polski



Serdeczne gratulacje dla właścicieli!







05.08.2012



Klasa: Młodzieży
Sędzia: Galina Zhuk (Białoruś)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Zwycięzca Rasy



Serdeczne gratulacje dla właścicieli!




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Galina Zhuk (Białoruś)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży







04.08.2012




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (Polska)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Młodzieżowy Zwycięzca Klubu



Serdeczne gratulacje dla właścicieli!







29.07.2012




Klasa: Młodzieży
Sędzia: Otokar Vondrous (Czechy)
Lokata: 1 Zwycięzca Młodzieży
Najlepszy Junior w Rasie
Zwycięzca Rasy








02.06.2012




Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Piotr Król (Polska)
Lokata: 1 Najlepsze Szczenię w Rasie
Best In Show Szczeniąt III






Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Piotr Król (Polska)
Lokata: 1


Serdeczne gratulacje dla właścicieli!







28.04.2012





Klasa: Szczeniąt
Sędzia: Jadwiga Niciewicz (Polska)
Lokata: 1 Najlepsze Szczenię w Rasie


Serdeczne gratulacje dla właścicieli!




Klasa: Otwarta
Sędzia: Jadwiga Niciewicz (Polska)
Lokata: 1 CWC
Champion Polski








04.03.2012





Klasa: Baby
Sędzia: Magdalena Kozłowska (Polska)
Lokata: 1 Najlepsze Baby w Rasie


Serdeczne gratulacje dla właścicieli!







11-12.02.2012


12.02.2012



Klasa: Baby
Sędzia: Magdalena Zakrzewska (Polska)
Lokata: 1 Najlepsze Baby w Rasie


11.02.2012



Klasa: Baby
Sędzia: Zlatko Kralijić (Chorwacja)
Lokata: Najlepsze Baby w Rasie






Webdesign by Agonia © 2011 Casa Vitoria - All rights reserved!